Pozemní stavitelství

Napsal dne 14. 09. 2011

Pozemní stavitelství je odvětví, které se prakticky stará o celkovou tvář města či vesnice, kde bydlíme. Pozemní stavby skrývají mnoho podskupin staveb, které všichni využíváme ve svém každodenním životě.

 

Pozemní stavby jsou v podstatě všechny objekty větší částí se dotýkající země sloužící pro ochranu lidí, zvířat nebo majetku. Všechny jsou povinny mít střechu, nemusejí mít však stěny (stačí například sloupky). Dělení pozemních staveb: rodinné a bytové domy, občanského vybavení, domy s pečovatelskou službou, vzdělávací zařízení, sportovní haly, správní a administrativní objekty, nákupní a obchodní centra, rekonstrukce a novostavby výrobních a skladových areálů a stavby v průmyslových zónách;

Stavba rodinného domu

Pokud se sami nechcete pouštět do výstavby rodinného domu, stačí využít služeb nějaké z mnoha stavebních firem. Ta se postará nejen o co nejrychlejší výstavbu vašeho domu, ale i o to, aby vyhovoval nejmodernějším požadavkům. Jde především o to, aby jeho provoz (zejména pokud se jedná o vytápění) zbytečně nezatěžoval životní prostředí a byl také co nejekonomičtější.

Financování výstavby rodinného domu

Není problém vyřešit financování, pokud si nemůžete dovolit celou nemovitost. Dnes máte na trhu nepřeberné množství úvěrů – stačí si vybrat ten nejvýhodnější. Čas s obíháním bankovních ústavů vám může ušetřit, pokud využijete služeb pracovníků stavebních firem. Ti všechno vyřídí za vás a vy tak dostanete nejvýhodnější možnou hypotéku. Vy už si pak počkáte jen na to, až se budete moci nastěhovat do hotového domu.

Podělte se s ostatními
    Pridat.eu

Novinky

31. 12. 2012

Nemovitosti kupujte jen u osvědčené realitní kanceláře!
Sháníte vlastní bydlení? Uvažujete o koupi vlastního rodinného domu, menšího bytu nebo o pronájmu nemovitosti? Pak jste tu správně!

30. 11. 2012

Hledáte bydlení? Pokud ano, správně ho financujte!
Informace o prodeji, pronájmu či koupi realit, financování bydlení a následně i zařizování interiérů vašeho domu nebo bytu.

Další novinky


Bulletin Ekonomických staveb


Další články

 

Doporučujeme

Developerské projekty - Geosan Development

Reality z celé ČR

Kladkostroje

Kuchyňské linky a nábytek pro dokonalé bydlení

Po návštěvě našich stránek si představte tuto budoucnost:

Sedíte na zahradě svého vlastního domu, který jste si pořídili za plné podpory portálu STAVBA-DOMU.cz, který vám pomáhal se stavbou od samého začátku až k realizaci. Díky online stavebnímu deníku, jednoduchému dokumentování postupu stavby a dalším praktickým pomocníkům jste vždy měli přehled o průběhu stavby. Abyste docílili pohodové atmosféry, grilujete na právě pořízeném grilu z portálu Grily-grily.cz a po Vašem boku sedí Váš skvělý ideální partner, kterého jste poznali prostřednictvím internetové seznamky ELITEDATE.cz. Partner se na vás usmívá a vy přemýšlíte, jakým dárkem byste mu udělali radost. Co takhle notebook, malý a skladný netbook či ještě mobilnější tablet a nebo snad ultratenký ultrabook? Jelikož je těžké se rozhodnout, vytisknete si parametry vybraných produktů na své tiskárně, která používá software uniFLOW od společnosti CANON a šetří tak vaše peníze.